لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تداوم بارش باران در مازندران تا 13 آذر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بارندگی، وزش باد پاییزی و کاهش دما از امروز آغاز می‌شود و تا روز دوشنبه ۱۳ آذرماه در مازندران ادامه دارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،احمد اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، وضعیت جوی مازندران امروز با بارش باران و وزش باد همراه است و دمای هوا نیز کاهش می‌یابد.

وی افزود:روز شنبه بارندگی در غرب استان با شدت کمتر ادامه دارد، اما در مناطق مرکزی و شرقی استان بارش‌ها بصورت پراکنده خواهد بود.

اسدی گفت: روز‌های جمعه و شنبه فقط در ارتفاعات مازندران شاهد بارش برف خواهیم بود و بارش در ساحل و جلگه بصورت باران خواهد بود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران افزود: روز یکشنبه فقط در مناطق غربی استان بارش پراکنده داریم، اما در مناطق مرکزی و شرقی آسمان صاف تا نیمه ابری خواهد بود.

وی گفت:  هوای استان از روز دوشنبه غالبا صاف و آفتابی پیش بینی می‌شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.