لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تحلیل ساکسو بانک از سطوح مقاومتی قیمت طلا در روزهای آینده

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تازه ترین تحلیل تکنیکال ساکسو بانک نشان می دهد که مهمترین سطح مقاومتی قیمت هر اونس طلا در روزهای آینده 1357 دلار خواهد بود.

TALAW1به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی کیتکو نیوز، تحلیلگران اقتصادی ساکسو بانک بر این باورند که سطح مقاومتی حساس و مهم قیمت هر اونس طلا در کوتاه مدت 1357 دلار است و اگر طلا بتواند این سطح مقاومتی مهم را بشکند به زودی تا 1380 دلار افزایش خواهد یافت.

بر اساس این گزارش اوله هانسن تحلیلگر ارشد اقتصادی ساکسو بانک در این باره گفت: اگر طلا بتواند سطوح مقاومتی 1357 و 1380 دلاری را بشکند به زودی تا 1450 دلار در هر اونس افزایش خواهد یافت.

وی در ادامه افزود: به نظر می رسد افزایش انتظارات تورمی و کاهش ارزش دلار امریکا همچنان موجب افزایش قیمت طلا در کوتاه مدت شود. تشدید تنش های سیاسی در عرصه بین المللی نیز می تواند موجب افزایش تقاضا و قیمت جهانی طلا شود.

هانسن گفت: اگر طلا بتواند سطح مقاومتی 1380 دلاری را بشکند به نظر من سطح مقاومتی بعدی حساس  مهم برای طلا 1484 دلار خواهد بود.

این در شرایطی است که روند نزولی ارزش دلار در بازارهای جهانی ادامه دارد.

هانسن تصریح کرد: به نظر من اظهارات وزیر دارایی آمریکا در حمایت از کاهش ارزش دلار می تواند تاثیر زیادی بر نوسانات دلار و قیمت طلا در روزهای آینده داشته باشد.

وی اظهار داشت: تنش ها و ریسک های سیاسی و اقتصادی در جهان از زمان به قدرت رسیدن ترامپ در آمریکا به شدت افزایش یافته و این مساله عامل مهمی برای رشد تقاضای طلا و سایر کالاهای راهبردی بوده است. تحلیلگران سیاسی به دقت تحولات مربوط به شبه جزیره کره و تنش در روابط آمریکا و ایران را زیر نظر دارند.

به نظر می رسد اگر انتظارات تورمی در اقتصاد آمریکا افزایش یابد، تقاضای جهانی برای طلا و سایر فلزات گرانبها با افزایش روبرو خواهد شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.