لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تجمع دانشجویان دانشگاه خوارزمی کرج در اعتراض به تغییر محل ورودی مترو

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دبیرکل انجمن اسلامی دانشگاه خوارزمی کرج از تجمع دانشجویان این دانشگاه در اعتراض به تغییر محل ورودی مترو خبر داد.

عباس کاشی در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا، درباره تجمع صبح امروز اظهار داشت: «تعدادی از دانشجویان، کارکنان و استادان در اعتراض به تغییر محل ورودی مترو دانشگاه خوارزمی که قرار بود در قسمت "غربی" این دانشگاه احداث شود، ساعت 9:30 دقیقه امروز تجمع کرده‌اند.»
او افزود: «تمام اعضای دانشگاه به این مترو نیاز دارند و قرار بود برای تسهیل در تردد دانشجویان، استادن و کارکنان باشد، حتی دانشگاه مبلغ زیادی را صرف کارهای پژوهشی این مترو کرد.»
دبیر انجمن اسلامی دانشگاه خوارزمی گفت: «باید دلیل تغییر مکان ورودی مترو مشخص شود. با این کار مسئولین دانشگاه قصد دارند "در" سمت اتوبان که تمام دانشجویان از تهران وکرج از آنجا می‌آیند را ببندند واین کار تردد دانشجویان را سخت می‌کند.»

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.