لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تجمع بسیار محدود میدان انقلاب،شرایط در حال بازگشت به حالت عادی است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تعدادی از مردم ظهر امروز در میدان انقلاب تجمع کردند و شعارهایی سر دادند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، ساعت 12 جمعیتی در حدود 50 نفر در حدفاصل میدان انقلاب و دانشگاه تهران تجمع کردند و شروع به سردادن برخی شعارها کردند، با حضور نیوری انتظامی و مدارا با این جمعیت، این تعداد به سمت دانشگاه تهارن روان شدند و در این بین تعدادی جوان دیگر که تعداد آنها به 30 نفر می رسید مقابل دانشگاه تهران تجمع کردند.

با اضافه شدن تعداد محدودی از دانشجویان به این جمع، تجمعی مقابل دانشگاه تهارن صورت گرفت  که دقایقی بعد با مداخله پلیس این افراد به دورن دانشگاه هدایت شدند. با بسته شدن درب دانشگاه تهران جمعی که بیرون مانده اند اقدام به سنگ پرانی به سمت پلیس کردند و همین اقدام واکنش پلیس را برانگیخت، دقایقی بعد با حضور تشکل های دانشجویی، افرادی که به درون دانشگاه رفته بودند پراکنده شدند و درب اصلی دانشگاه تهران در اختیار تشکل های دانشجویی قرار گرفت.

جمعیت که در ساعت 15:30 تعدادشان به حدود 300 نفر رسیده بود با حضور در خیابان های اطراف با پلیس درگیر شدند، اکثر این جمعیت را نوجوانان دهه هشتادی تشکیل می دادند که پس از سنگ پرانی به سمت پلیس فرار می کردند.

پلیس ساعت 16 خیابان انقلاب را برای عبور و مرور باز کردند و تجمع کنندگان را به خیابان های اطراف هدایت کرد. این افراد که به دسته های کوچکتر تبدیل شده بودند سعی می کردند با حمله و گریز محدوده درگیری ها را حفظ کنند.

در حال حاضر برخی خیابان های منتهی به میدان انقلاب توسط پلیس مسدود شده و کنترل منطقه کاملا در اختیار پلیس قرار گرفته است.

لازم به ذکر است برخی کانال های تلگرامی با بزرگنمایی و تبلیغات غیرواقعی تلاش می کنند حجم تجمع را بزرگ نشان دهند، این در حالیست که تجمع و درگیری صورت گرفته بسیار محدود است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.