لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

تارتار:در مقابل پرسپولیس کوتاه نمی آییم و فقط برد می خواهیم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: شرایط جدول به گونه‌ای رقم خورده که با پرسپولیس رقیب هستیم؛ در بازی فردا کوتاه نمی آییم تا برنده باشیم.

به گزارش خبرگزاری آنا ، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت: درباره بازی باید بگویم که فردا دیدار بزرگی مقابل پرسپولیس داریم. شرایط جدول به گونه‌ای رقم خورد که با یکدیگر رقیب هستیم. در بازی فردا کوتاه نمی آییم تا برنده بازی فردا باشیم.
وی درباره اینکه بازیکنان پارس جنوبی در آنالیزهای برنامه‌های تلویزیونی معمولاً نمرات خوبی می‌گیرند افزود: امروزه در دنیا نتایج بازی‌ها را بازیکنان رقم می‌زنند. من هر چقدر هم بخواهم با بازیکنان بی‌کیفیت کار کنم به نتیجه‌ای نمی‌رسم. بازیکنان ما جوان هستند هر چند که تجربه آنها از سایر تیم‌های مدعی کمتر است اما به هر حال ما برای مدعی بودن وارد لیگ نشدیم هر چند که الان جزو مدعیان هستیم و باید برای ادامه این روند بجنگیم اما نباید فشار بیش از اندازه‌ای روی بچه‌های تیم باشد و آنها باید بدون استرس بازی کنند تا بتوانیم روند خوب خودمان را ادامه دهیم.
تارتار تصریح کرد: بارها گفته‌ام که من یک پرسپولیسی هستم و در مکتب پرسپولیس بزرگ شدم، در مکتب پرسپولیس یاد گرفته‌ام که برای پیراهنی که به تن دارم بجنگم. امروز هم پیراهن پارس جنوبی بر تن من است و همه تلاشم را برای موفقیت این پیراهن انجام می‌دهم از همین طریق هم از هوادارانمان می‌خواهم که فردا همگی مثل بازی با استقلال با لباس‌های زرد به استادیوم بیایند و از ما حمایت کنند. اگر برد می‌خواهیم باید همه تلاش کنند.
سرمربی پاس جنوبی جم درباره اینکه برای بازی فردا مصدوم یا محروم دارد تصریح کرد: شکر خدا محروم نداریم اما درباره امید سینگ باید تصمیم بگیریم اما علی دشتی فردا بازی می‌کند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.