لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

"بی ام و" یک میلیون خودروی خود را جمع آوری می کند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شرکت «بی ام و» به دلیل بیش از حد داغ شدن برخی از قطعات خودروهای فروخته شده خود در آمریکا و کانادا اقدام به فراخوان یک میلیون اتومبیل می زند.

bmwبه گزارش خبرگزاری برنا، به نقل از رویترز، شرکت «بی ام و» اعلام کرد: در حال فراخوان تقریبا یک میلیون خودرو فروخته شده این کمپانی در آمریکای شمالی است که علت آن به وجود دو مشکل مجزا در ارتباط با خطر آتش گرفتن خودرو است.

همچنین «مایلک ربستاک» سخنگوی «بی ام و» گفت: فراخوان اول شامل ۶۷۰ هزار خودرو فروخته شده در مدل های مختلف بین سال های ۲۰۰۶ میلادی تا ۲۰۱۱ میلادی در آمریکا است که مشکل این خودروها در سیم پیچی آنها و سیستم تهویه مطبوع هوا است که ممکن است به دلیل بیش از حد داغ شدن، خطر آتش سوزی را در آنها افزایش دهد.

دومین فراخوان ۷۴۰ هزار خودرو فروخته شده «بی ام و» بین سال های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۱ است که سرپوش بخاری آن ممکن است زنگ بزند و منجر به آتش سوزی در موارد نادر شود. این فراخوان ها شامل خودروهای ۱۲۸i، ۳-Series , ۵-Series و ایکس ۳ و ایکس ۵ است. این فراخوان «بی ام و» شامل تقریبا یک میلیون خودرو در آمریکا و حدود ۱۵ هزار خودرو فروخته شده در کانادا است و احتمال دارد که فراخون بیشتر شود.

سخنگوی «بی ام و» گفت: در حال بررسی بیشتر بمنظور ضرورت فراخوان در کشورهای دیگر هستیم. قرار است در صورت نیاز قطعات معیوب خودروها تعویض شود و تا کنون در چندین موارد شکایت هایی به دلیل بیش از حد داغ شدن برخی از قطعات در «بی ام او» توسط خریداران گزارش شده است. 

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.