لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بن کاردین: یک سیاست قوی ملزم به حفظ برجام است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یک سناتور ارشد دموکرات تاکید کرد که سیاست قوی آن است که برجام را حفظ کند.

به گزارش ایسنا، سناتور بن کاردین،‌ سناتور ارشد دموکرات و عضو کمیته روابط خارجی سنای آمریکا پس از اعلام عدم پایبندی ایران به برجام از سوی ترامپ در صفحه توییتر خود نوشت: سیاست قوی آن است که علاوه بر حفظ برجام خواستار اجرای سرسختانه آن و نیز مقابله با اقدامات خصمانه غیرهسته‌ای ایران شود.

دونالد ترامپ روز جمعه در سخنانی از اعلام پایبندی ایران به برجام برخلاف گزارش‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی خودداری کرد و ایران را مهم‌ترین و اصلی‌ترین حامی تروریسم در دنیا خواند و در ادامه خواستار تشدید تحریم‌ها علیه نیروی سپاه انقلاب اسلامی ایران شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.