لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بسته شدن سه جاده مازندران تا اطلاع ثانوی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سه جاده کوهستانی مازندران به دلیل بارش برف و کولاک تا اطلاع ثانوی بسته شد.

محسن هاشمی رییس مرکز مدیریت راه‌های مازندران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،گفت:به دلیل بارش برف و کولاک در جاده‌های چالوس، سوادکوه و هراز در محدوده استان البرز و تهران سنگین است ، جهت جلوگیری از در راه ماندن خودرو‌ها و مسافران این جاده‌ها تا اطلاع ثانوی بسته است.

وی افزود: با توجه به حجم زیاد ترافیک در محدوده ورسک و کند شدن جریان ترافیک به دلیل بارش برف، پلیس راه این جاده را موقتا بسته است تا بار ترافیکی تخلیه شود.

هاشمی با بیان اینکه ۵۹ گشت راهداری مرتب در حال پایش این مسیر‌ها است، گفت: ۳۲۰ راهدار در قالب ۳۲ اکیپ و ۲۵۰ دستگاه ماشین آلات راهداری در حال خدمات رسانی به رانندگان گرفتار در برف و برف روبی جاده‌های استان هستند.

پلیس راه مازندران نیز اعلام کرد هرسه جاده کوهستانی سوادکوه، هراز و چالوس به علت بارش سنگین برف و کولاک بسته است.

براساس این گزارش آمد و شد خودرو‌ها در جاده کیاسر تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.