لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بسته شدن جاده های چالوس و هراز

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جاده های چالوس و هراز بسته است.

محسن هاشمی رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان از ساری،گفت: محورهرازبدلیل بارش برف سنگین و کولاک شدید در گردنه امام زاده هاشم تا سه راهی لاسم، با نظر پلیس راه تا اطلاع ثانوی بسته می باشد.
وی افزود: محورکندوان نیز به دلیل تعمیرات تونل از ساعت 21:30 دقیقه امشب تا ساعت 5 صبح فردا بسته خواهد بود.

هاشمی با بیان اینکه بارش برف سنگین از تونل کندوان تا هزار چم گزارش شده است، افزود: وضعیت جوی جاده سوادکوه از گردنه گدوک تا تونل ورسک مه آلود با برف سنگین و در جاده ساری به سمنان نیز با برف سنگین همراه است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: در محور های سوادکوه و کیاسر ترافیک عادی و روان و تردد فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است .

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.