لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

برنامه ویژه اپل برای عرضه آیفون X

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شایعات منتشرشده نشان می‌دهد شرکت اپل قصد دارد در روز عرضه آیفون X، این گوشی را در مقیاس 2 تا 3 میلیون نسخه وارد بازار کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ تنها 2 هفته تا تاریخ عرضه گوشی پرچمدار شرکت اپل باقیست. آیفون X نام گوشی هوشمند پرچمدار اپل است که کمتر از 2 ماه پیش رونمایی شد و در تاریخ 3 نوامبر 2017 (12 آبان 1396) به صورت جهانی عرضه خواهد شد.

بر اساس گزارشی که KGI از شرکت اپل ممنتشر کرده  احتمالا این شرکت موفق شده است تعداد بسیاری از این گوشی هوشمند را برای روز عرضه آماده کند و به دست کاربران خود برساند.

این منبع اعلام کرده است تعداد نسخه‌های تولید شده از آیفون X در روز عرضه به 2 تا 3 میلیون خواهد رسید. اما می‌توان گفت که سال 2018 سال بهتری برای آیفون X و شرکت اپل خواهد بود چراکه تولید انبوه این گوشی در سال 2018 خواهد بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.