لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

برف مدارس مهاباد و سردشت را تعطیل کرد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آموزش و پرورش آذربایجان غربی اعلام کرد: به دلیل بارش برف مدارس نوبت صبح شهرهای مهاباد و سردشت فردا یکشنبه ۸ بهمن ماه تعطیل است.

به گزارش خبرنگار مهر، روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: با توجه به بارش برف و برودت هوا  مدارس شهرستان مهاباد در مقطع ابتدایی و متوسطه دوره اول شهری و روستایی و شهرستان سردشت مقطع ابتدایی و تمام مقاطع تحصیلی روستایی فردا تعطیل است.

 با تعطیلی مدارس این دو شهر تعداد شهرهایی که مدارس آنها در نوبت صبح فردا یکشنبه هشت بهمن ماه به دلیل بارش برف تعطیل می شود به ۱۲ شهر می رسد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.