لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

برف در ارتفاعات مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرکل هواشناسی مازندران از ادامه بارش ها در این استان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سید محمدرضا رضوی با اشاره به ورود سامانه بارشی از دیشب به مازندران گفت: در این مدت بیشترین میزان بارش از شهرهای بابلسر 18، قائم شهر 17 و ساری 14 میلیمتر گزارش شده است.
مدیرکل هواشناسی مازندران با بیان اینکه بارش ها در مناطق سردسیر، کوهستانی و ارتفاعات این استان بصورت برف است افزود: فردا شنبه از میزان بارش ها کاسته خواهد شد و یکشنبه فقط در مناطق غربی مازندران احتمال بارش های پراکنده وجود داشته که در مناطق مرکزی و شرقی، آسمان صاف تا نیمه ابری پیش بینی می شود.
سید محمدرضا رضوی با اشاره به اینکه دوشنبه تا چهارشنبه این هفته آسمان مازندران بیشتر صاف و آفتابی است گفت: برای صبح روزهای یکشنبه و دوشنبه کاهش دما وجود دارد که در مناطق ساحلی و جلگه ای به حد یخبندان نرسیده و مشکلی را برای باغ های مرکبات ایجاد نمی کند.
مدیرکل هواشناسی مازندران افزود: دریا امروز مواج است اما از فردا با کاهش ارتفاع موج همراه خواهد بود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.