لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

برف بیشتر مدارس مازندران را تعطیل کرد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تداوم بارش برف در مناطق مختلف مازندران طی یکشنبه شب سبب شد تا علاوه بر مناطق کوهستانی ، مدارس ابتدائی بسیاری از شهرستان های استان برای روز دوشنبه تعطیل شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، آموزش و پرورش مازندران صبح دوشنبه با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که مدارس ابتدائی شهرستان های جویبار ، سیمرغ ، ساری ، قائمشهر ، بابلسر ، فریدونکنار ، میاندرود ، بهنمیر ، آمل ، بابل ، بخش بابلکنار ، سوادکوه شمالی ، بندپی شرقی و غربی ، بخش کجور و لاریجان امروز (دوشنبه) در نوبت صبح و عصر تعطیل است .
آموزش و پرورش مازندران پیش از این نیز مدارس تمامی مقاطع تحصیلی در شهرستان های کلاردشت ، شهرستان سوادکوه ، بخش بلده ، هزارجریب گلوگاه ، مرزن آباد ، منطقه لفور از سوادکوه شمالی ، بخش یانه سر بهشهر ، هزارجریب نکا ، دودانگه و چهاردانگه ساری را در 2 نوبت صبح و عصر تعطیل کرده بود .
آموزش و پرورش مازندران اعلام کرد که برای امروز تمامی مدارس استثنایی تمامی این شهرها هم تعطیل است .
بر اساس این گزارش ، مدارس سایر مناطق مازندران باز است و در صورت تصمیم گیری جدید ، اطلاع رسانی خواهدشد.
هواشناسی مازندران پیش بینی کرده است که سامانه بارشی که اکنون در استان وجود دارد تا اواخر امشب ادامه خواهد یافت در این مدت دمای هوا در اکثر مناطق استان زیر صفر است .
همچنین بر اساس اعلام هواشناسی ، دمای هوای مازندران امروز در گرم ترین زمان در مرکز استان به حدود چهار درجه می رسد .
هم اکنون مردم ساری و شهرهای مرکزی استان شاهد بارش سنگین برف هستند

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.