لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

برزای و کریمی در لیست انتظار استقلال

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با نزدیک شدن به هفته‌های پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر، فرصت آن دسته از بازیکنان استقلال که ناچار به جلب اعتماد شفر برای ادامه کار در این تیم هستند کم می‌شود.

esteghlal1202به گزارش خبرنگار مهر، وینفرد شفر سرمربی آلمانی آبی پوشان از ابتدای هفته نهم رقابت های لیگ برتر رسما جانشین علیرضا منصوریان شد تا هدایت استقلال را بر عهده بگیرد.

وی بعد از حضور در تمرین تیم جدیدش بارها به صورت تلویحی نارضایتی‌اش از نحوه بسته شدن تیم در ابتدای فصل را اعلام کرد. شفر حتی تعجبش را نسبت به بیرون ماندن نام محسن کریمی و بهنام برزای از لیست آبی پوشان ابراز داشته بود. اضافه شدن دوباره برزای به جمع آبی پوشان نیز دقیقا به همین منظور از سوی شفر صورت گرفت.

لیگ برتر به ایستگاه دوازدهم خود رسید و بعد از این هفته عملا سه بازی تا پایان نیم فصل نخست باقی می‌ماند. سه هفته‌ای که تعدادی از بازیکنانِ روی لبه تیغ فرصت دارند آخرین تلاش‌های خود را برای جلب رضایت شفر انجام دهند.

اضافه شدن برزای و کریمی که تحت قرارداد استقلال هستند به لیست این تیم قطعی است. از سوی دیگر شفر برای حل مشکل گلزنی خط حمله آبی پوشان نیز با جدیت به دنبال جذب یک مهاجم خارجی است. این نشان می‌دهد لااقل سه بازیکن ناچار به ترک استقلال در نیم فصل دوم هستند. عبداللهی سرپرست  نیز در مصاحبه‌ای با صراحت از جدایی سه آبی پوش از این تیم در نیم فصل دوم خبر داده بود.

برخی از بازیکنان استقلال برای آن که بتوانند حضورشان در جمع شاگردان شفر را تداوم بخشند تنها سه بازی دیگر فرصت دارند. سه دیداری که البته هیچ تضمینی هم برای به میدان رفتن این بازیکنان در آن وجود ندارد. این نشان از سختی کار آن بازیکنان استقلال می‌دهد که در معرض خط خط خوردن از لیست این تیم قرار دارند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.