لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

برخی مدارس مازندران در روز سه‌شنبه 10 بهمن تعطیل شد‌

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برودت هوا و برف شدید دو روز گذشته، برخی مدارس مازندران را در روز سوم به تعطیلی کشاند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده با مدیریت بحران استانداری مازندران، مدارس شهرستان‌ها و مناطق زیر در روز سه شنبه 10 بهمن 96 به دلیل سرمای زیاد, یخبندان و لغزندگی معابر تعطیل است.

تعطیلی مقطع ابتدایی در کلاردشت، سوادکوه، سوادکوه شمالی، منطقه پی رجه نکا، کلیجانرستاق و ناحیه دو ساری، امامزاده عبدالله آمل، بابلکنار، بندپی شرقی، بندپی غربی، چمستان و کجور

تعطیلی تمامی مقاطع در هزارجریب نکا، بلده نور، چهاردانگه و دودانگه ساری، یانه سر بهشهر، لاریجان  آمل و هزارجریب گلوگاه و تمام مدارس روستایی مرزن آباد

تمامی مدارس استثنایی شهرها و مناطق یاد شده نیز روز سه شنبه تعطیل است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.