لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

برخی مدارس استان همدان فردا یکشنبه تعطیل است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرپرست اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان گفت: به علت ریزش برف تعدادی از مدارس این استان در نوبت صبح روز یکشنبه تعطیل است.

به گزارش شامگاه شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان همدان محمد پورداود افزود: به علت ریزش برف، برودت هوا و لغزندگی معابر و محورهای ارتباطی همه مقاطع تحصیلی درنواحی ا و2 همدان و شهرستان های رزن، کبودرآهنگ، اسدآباد، فامنین ،بهار و مناطق سردرود، قروه درجزین، گل تپه ، قهاوند، لالجین و مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی در شهرستان تویسرکان، نهاوند و مناطق قلقل رود و خزل در نوبت صبح فردا یکشنبه 8 بهمن ماه 1396 تعطیل است.
وی خاطرنشان کرد: شهروندان به ویژه فرهنگیان و دانش آموزان استان می توانند آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به تعطیلی مدارس را از طریق تلفن گویای 31359 دریافت کنند.
به گفته کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان دمای هوای همدان از فردا یکشنبه بین هشت تا 12 درجه سانتیگراد کاهش می یابد و همدانی ها سردترین روزهای زمستان را در سال جاری تجربه خواهند کرد.
استان همدان حدود 280 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی دارد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.