لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

برخورد اسکانیا با 4 خودرو در محور سوادکوه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مازندران، از مصدوم شدن 4 نفر بر اثر برخورد یک دستگاه تریلی اسکانیا با چهار خودروی سواری مزدا، پژو۲۰۶ و دو دستگاه تیبا در منطقه دوآب پل سفید خ بر داد.

به گزارش ایسنا مازندران به نقل از روابط عمومی اورژانس استان، زکریا اشکپور  اظهار کرد: امروز در ساعت 13 و 49 دقیقه 15 آذرماه، خبر برخورد یک دستگاه تریلی اسکانیا با چهار خودروی سواری مزدا، پژو۲۰۶ و دو دستگاه تیبا را در محور سوادکوه به مرکز اورژانس مازندران گزارش شد.

وی افزود: این حادثه در منطقه دوآب پل سفید اتفاق افتاد که تکنسین‌های اورژانس زیراب و و هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

اشکپور با اشاره به اینکه در این حادثه تعداد سرنشینان خودروها 14 نفر بود اما تنها چهارنفر مصدوم شدند؛ گفت: تعداد مصدومان انتقالی توسط هلال احمر یک نفر مرد بود؛ همچنین سه مصدوم دیگر که زن بودند را اورژانس به بیمارستان شهدای زیراب انتقال داد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.