لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

برتری مقابل پیکان تودهنی به آنهایی بود که به طارمی یاد می‌دادند چه بگوید!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرپرست باشگاه پرسپولیس به انتقاد از افرادی پرداخت که به زعم او برای سرخپوشان حاشیه‌سازی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حمیدرضا گرشاسبی پس از برتری 3 بر یک تیم پرسپولیس مقابل پیکان اظهار داشت: با توجه به حواشی که متأسفانه ایجاد کردند و همیشه هم درست می‌کنند، خوشحالیم که این بازی را بردیم. نمی‌دانم چرا می‌خواهند نشاط اجتماعی را از بین ببرند.

وی افزود: با بازیکنان صحبت کرده بودم که به این حواشی گوش نکنید و به‌خاطر هواداران و مردم بازی کنید. خدا را شکر که بازی را بردیم و ان‌شاءالله بچه‌ها بدون توجه به اتفاقات اخیر این نتایج را ادامه بدهند. ما هم هنرمان این است که مواظب باشیم و نگذاریم مشکل و حاشیه‌ای ایجاد شود. از شما رسانه‌ها هم می‌خواهم همان‌طور تا کنون کمک کردید، باز هم کمک کنید که این تیم بزرگ و مردمی با یک روحیه خوب در لیگ قهرمانان آسیا اتفاقات سال گذشته را جبران کند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد حواشی ایجاد شده پیرامون جدایی مهدی طارمی از این تیم، گفت: متأسفانه طارمی قدر نعمت‌های خدادادی را نمی‌داند. خداوند به طارمی لطف کرده، اما او کفران نعمت می‌کند. پرسپولیس باشگاهی بود که این بازیکن را بزرگ کرد، شکل داد و با همه سختی‌هایی که درست شد، به او کمک کرد. او دلش با این بود که برود، باشگاه کمک کرد، اما او بی‌انصافی کرد. این انصاف نبود، اما در آینده مردم کسانی را که یادش داند این کارها را بکند، می‌شناسند. برد مقابل پیکان «تو دهنی» بزرگی به آنهایی بود که کنار ایستادند و یادِ مهدی طارمی می‌دادند که چه بگوید.

گرشاسبی در واکنش به صحبت‌های ترکاشوند مبنی بر اینکه مدیرعامل کنونی باشگاه پرسپولیس از طاهری درخواست کرده که فعلاً در این مورد صحبت نکند، تصریح کرد: بله، چون از آنجایی که یک بحران جدید گریبان پرسپولیس را می‌گرفت، گفتم پاسخگو نباشد. تیم الان دنبال آرامش است، دنبال کم کردن حاشیه‌هاست. امیدوارم همه ما این لیاقت را داشته باشیم که خدمتگزار هواداران فهیم پرسپولیس باشیم.

وی راجع‌به انصراف وکیل سوئیسی از پیگیری پرونده محرومیت باشگاه پرسپولیس گفت: به‌هرحال هجمه‌ای که به سمت او ایجاد شد، باعث شد که ناراحت شود. اینها هم خارجی هستند و حساس. اما باید بگویم این اتفاقات هیچ تأثیری در روند پرونده ندارد. ما اسناد و مدارک را ارسال کردیم و امیدواریم دادگاه CAS نتیجه را اعلام کند، چه مثبت و چه منفی. پرسپولیس همیشه پرسپولیس است؛ چه با پنجره باز و چه با پنجره بسته. ما می‌خواهیم این روند ادامه داشته باشد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه در این باشگاه همه چیز کاملاً شفاف است، یادآور شد: همه‌چیز شفاف است و همه می‌دانند که نیاز به شفافیت بیشتر نیست. همه می‌دانند که ما بدهی‌های 20  سال پیش را پرداخت می‌کنیم تا مشکلی برای پرسپولیس چه از داخل و چه از خارج ایجاد نشود. این انصاف نیست، اما کسانی که منافعی داشته و دارند، می‌خواهند مشکل درست کنند، ولی «کور» خواندند، نمی‌توانند. هواداران پرسپولیس همه‌جوره حواس‌شان جمع است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.