لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

برانکو به دنبال جایگزین بیرانوند!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برانکو ایوانکوویچ امیدوار است با بخشیده شدن پرسپولیس از محرومیتی که در نقل و انتقالات گریبان تیمش را گرفته، یک بازیکن جدید جذب کند.

به گزارش ایسکانیوز، با اینکه علیرضا بیرانوند بعد از پیروزی برابر نفت از ماندن در پرسپولیس و کسب قهرمانی آسیا با این تیم سخن گفت اما منابع خبری نزدیک به این بازیکن چندان هم صحبت های او را تایید نمی کنند.

شنیده ها حاکی از آن است که این بازیکن ملی پوش مذاکراتی را با باشگاه تراکتورسازی تبریز انجام داده و به دنبال این است که خیلی زود و شاید در تعطیلات نیم فصل خود را سرباز کرده و راهی تبریز شود.

پرسپولیسی ها که با محرومیت از 2 پنجره نقل و انتقالاتی ماجه هستند امیدوارند با دفاعیات جدیدی که به CAS ارائه کرده اند، با بخشش مواجه شوند تا بتوانند در نیم فصل یک دروازه بان جدید را جایگزین این بازیکن کنند.

اگر این اتفاق بیفتد به طور قطع تراکتورسازی انتقام فصل قبل و انتقال سروش رفیعی را در نیم فصل گذشته و در شرایطی که این تیم از نقل و انتقالات محروم بود را می گیرند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.