لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

برانکو برنده جدال تفکرات با شفر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تيم فوتبال پرسپوليس شهرآورد 85 پايتخت را با تک گل «علي عليپور» از روي نقطه پنالتي به ثمر رساند تا پرسپوليسي ها به جايگاه دوم جدول رده بندي ليگ برتر برسند.

13960841به گزارش ايرنا، شهرآورد 85 در حالي از ساعت 16:40 در ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد که استقلال تهران دقايق اوليه بازي را به مراتب بهتر از پرسپوليس آغاز کرد و توانست در 5 دقيقه نخست موقعيت هاي خوبي را ايجاد کند. با گذشت 10 دقيقه از زمان بازي اين پرسپوليس بود که توانست جنگ هافبک ها را به سود خود کند و بازي را تحت کنترل در بياورد.
دقيقه 20 بازي عليپور با حسيني دروازه بان استقلال استقلال تک به تک شد که داور مسابقه خطاي «روزبه چشمي» روي عليپور را پنالتي براي پرسپوليس اعلام کرد. حيدري در اين صحنه روزبه چشمي را با کارت زرد جريمه کرد و اين مساله اعتراض شديد پرسپوليسي ها را به همراه داشت. ضربه پنالتي پرسپوليسي ها را عليپور در دقيقه 21 تبديل به گل کرد تا نتيجه يک بر صفر به سود پرسپوليس شود. پس از گل پرسپوليسي ها استقلال توپ و ميدان را در اختيار گرفتند، اما با عملکرد خوب مدافعان پرسپوليس اين حملات خنثي شد. محسن ربيع خواه در دقيقه 33 با کارت زرد داور مسابقه روبه رو شد.
با شروع نيمه دوم مسابقه استقلال صاحب توپ و ميدان بود و توانست موقعيت هاي خوبي را روي دروازه پرسپوليس ايجاد کند، اما رفته رفته بازي پاياپاي شد و پرسپوليس در دقيقه 60 مسابقه توسط «بشار رسن» يک موقعيت بسيار خوب را از دست داد.
در دقيقه 61 «فرشيد باقري» جاي خود را به «جابر انصاري» داد تا «وينفرد شفر» ترکيب تيم خود را هجومي تر کند.
در دقيقه 65 رسن که از ناحيه کتف با مصدوميت رو به رو شده بود، جاي خود را به «محسن مسلمان» داد تا تشويق هاي هواداران به ثمر بنشيند.
روزبه چشمي، فرشيد باقري و اميد ابراهيمي از استقلال و محسن ربيع خواه و کمال کاميابي نيا از پرسپوليس از بيژن حيدري داور مسابقه کارت زرد دريافت کردند.
استقلال که از دقيقه 70 مسابقه با استفاده از اشتباهات زياد بازيکنان پرسپوليس به ويژه کاميابي نيا و ربيع خواه صاحب توپ و ميدان بودند، بارها و بارها دروازه پرسپوليس را تهديد کردند.
«سيامک نعمتي» هافبک طراح پرسپوليس در دقيقه 83 به جاي عليپور گلزن پرسپوليس وارد زمين شد تا جنگ ميانه ميدان را به سود پرسپوليس کند. همچنين «شايان مصلح» در دقيقه 93 جايگزين منشا شد تا برانکو يک بازيکن دفاعي ديگر به ترکيب خود اضافه کرده باشد.
دو تيم در ابتدا مسابقه با ترکيب زير وارد ميدان شدند.
«برانکو ايوانکوويچ» سرمربي پرسپوليس براي اين ديدار از ترکيب عليرضا بيرانوند، سيدجلال حسيني، شجاع خليل زاده، حسين ماهيني، محمد انصاري، کمال کاميابي نيا، محسن ربيع خواه، بشار رسن، وحيد اميري، علي عليپور و گادوين منشا استفاده مي کند.
«وينفرد شفر» سرمربي آلماني استقلال براي اين ديدار حساس از ترکيب سيدحسين حسيني، سيدمجيد حسيني، روزبه چشمي، وريا غفوري، ميلاد زکي پور، فرشيد باقري، اميد ابراهيمي، خسرو حيدري، داريوش شجاعيان، فرشيد اسماعيلي و علي قرباني بهره مي برد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.