لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

برادرکشی به خاطر زمین در روستای «خردمرد» بهنمیر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

صدای شلیک شبانه درروستا، ازکشته شدن مردی به دست برادرش خبرمی داد.

به گزارش خبرنگارحوادث «ایران»، ساعت 17 و 45 دقیقه شنبه 18 آذر، ساکنان روستای «خردمرد» واقع درحاشیه جاده «بهنمیر» به شهرستان بابل- استان مازندران - با شنیدن صدای گلوله، هراسان بیرون دویدند. آنان به محض حضور در محل حادثه متوجه شدند بین سه برادر از اهالی روستا بر سر تقسیم زمین مشاجره تندی درگرفته ودراین میان یکی از برادران با اسلحه شکاری دو برادرش را هدف قرار داده است.همان موقع یکی از اهالی محل بسرعت با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 و اورژانس تماس گرفت و ماجرا را با آنان در میان گذاشت.
لحظاتی بعد تیمی از مأموران انتظامی وامدادگران اورژانس، در محل واقعه حضوریافتند. پس از انتقال مرد مجروح به بیمارستان، مأموران درتحقیقات مقدماتی دریافتند، سه برادر به علت اختلاف‌های خانوادگی‌ با یکدیگر درگیر شده‌اند که یکی ازآنها با سلاح شکاری به سوی برادرانش تیراندازی کرده است. در نتیجه دوبرادر50 و 46ساله مجروح شدند.اما یکی ازبرادران به علت شدت خونریزی وهنگام انتقال به بیمارستان جان باخت.دیگرمجروح ماجرا هم دربیمارستان بستری شد وتحت درمان قرارگرفت. ازسوی دیگرعامل جنایت نیز دستگیر شد و برای بازجویی به اداره آگاهی انتقال یافت.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.