لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بازگشت هافبک استقلال به پست اصلی!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

منصوریان در زمان مربیگری در استقلال از بازیکنان در پستهای غیر تخصصی شان استفاده می کرد اما شفر قصد دارد این داستان را تمام کند.

داریوش شجاعیان در این فصل در پست وینگر بازی کرده است و با وجود اینکه نمایش موثری در ترکیب استقلال داشته است، با این حال هنوز نتوانسته تمام توانایی هایش را در این پست نشان بدهد.

شجاعیان اما با عقد قرارداد استقلال با بهنام برزای و بازگشت محسن کریمی به لیست استقلال از نیم فصل دوم احتمالا می تواند به پست هافبک پشت مهاجم، پستی که در آن تخصص دارد برگردد.

شجاعیان بی تردید از حضور در پست هافبک پشت مهاجم استقبال می کند، چون او در این پست موفق شد به تیم ملی دعوت شود و بارها به این موضوع اشاره داشت اما در حال حاضر شفر قصد دارد تغییر موضع داده و تصمیمات مربی سابق را وتو کند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.