لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بازگشایی جاده های هراز و سوادکوه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کندوان و کیاسر همچنان مسدود است .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما رییس پلیس راه مازندران با اشاره به تداوم بارش برف به ویژه در مناطق کوهستانی و ارتفاعات استان گفت : جاده های هراز و سوادکوه که دیشب به علت بارش شدید برف و کولاک بسته شده بود با تلاش ماموران راهداری بازگشایی شد .
سرهنگ قدمی با بیان اینکه جاده کیاسر نیز به علت شدت بارش برف نیمه شب گذشته بسته شد افزود : ممنوعیت تردد در جاده کندوان هم کماکان ادامه دارد .
وی با اشاره به برودت هوا در جاده های روستایی و کوهستانی مازندران از رانندگان خواست ضمن پرهیز از ترددهای غیرضروری ؛ خودروهای خود را به زنجیر چرخ ، سوخت کافی و سایر تجهیزات زمستانی مجهز کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.