لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بازپرداخت وجوه سپرده گذاران افضل توس و وحدت از فردا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بر اساس اعلام بانک مرکزی، اولویت بازپرداخت سپرده‌های افضل توس و وحدت، با سپرده گذارانی است که میزان مانده سپرده آن‌ها حداکثر تا سقف یک میلیارد ریال است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از بانک مرکزی ایران؛ در پی بروز مسائل ناشی از عدم توانایی پرداخت سپرده‌های جذب شده توسط تعاونی‌های منحله‌ی غیرمجاز وحدت، افضل توس و تشکیلات موسوم به البرز ایرانیان که طی سنوات گذشته بدون اخذ مجوز از بانک مرکزی، با سوء استفاده از عنوان مجهول موسسه اعتباری اقدام به جذب سپرده‌های عموم با وعده پرداخت سود‌های غیر متعارف کرده و همچنین پیرو اقدام‌ها و تلاش‌های صورت گرفته به منظور مساعدت به سپرده گذاران توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به اطلاع عموم سپرده گذاران نهاد‌های موصوف می‌رساند:

حسب مصوبه سران سه قوه مقرر شده است فرآیند بازپرداخت سپرده‌های نهاد‌های مزبور با اولویت بازپرداخت سپرده‌های سپرده گذارانی که میزان مانده سپرده ایشان حداکثر تا سقف یک میلیارد ریال است از روز شنبه مورخ ۱۳۹۶.۰۹.۰۴ آغاز شود، بر این اساس سپرده گذاران محترم مطابق اطلاعیه درج شده در تارنما‌های بانک‌های تجارت، آینده و موسسه ملل، با همراه داشتن مدارک مربوطه، به منظور دریافت سپرده‌های خود یا سپرده گذاری نزد بانک و موسسه مذکور، به شعب تعیین شده مراجعه کنند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.