لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بازداشت شرور قمه کش در راه پله‌ها

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یکی از اراذل و اوباش محدوده مرتضی گرد خبر داد و گفت: این متهم در حال فرار از راه پله‌های مخفیگاهش بود که دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری آنا، سرهنگ رضا بستو اظهار کرد: چندی پیش تعدادی از شهروندان ساکن محدوده مرتضی گرد، ضمن مراجعه به کلانتری 171 شهید مصطفی خمینی، از فعالیت‌ها و اقدامات یک شرور سابقه دار این محدوده شکایت و اظهار کردند که این فرد با اقدامات خود از شهروندان سلب آسایش کرده است.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع و همچنین شکایت‌های انجام شده تیمی از ماموران تجسس و اطلاعات این کلانتری برای شناسایی و دستگیری متهم وارد عمل شدند. طی بررسی‌های انجام شده مشخص شد که این متهم یکی از اراذل و اوباش سابقه دار این محدوده است که به تازگی از زندان آزاد شده و مجددا به سراغ اقدامات مجرمانه خود رفته است.

بستو عنوان کرد: با این تفصیل ماموران روز گذشته مخفیگاه متهم را شناسایی کرده و برای دستگیری به محل اعزام شدند و طی عملیاتی ضربتی موفق شدند این فرد را که با دیدن ماموران سعی داشت از راه بام خانه فرار کند در میان راه پله‌ها دستگیر کنند.

به گفته رئیس پلیس پیشگیری پایتخت متهم به همراه سلاح سردی داشت که به کلانتری منتقل شد و تحت بازجویی‌ها به جرایم خود مبنی بر حمل سلاح سرد، ارعاب و تهدید شهروندان، شرارت و زورگیری اعتراف کرد.
بستو تاکید کرد که این متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر تحقیقات به پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ منتقل شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.