لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بازداشت سارقی با 40 شاه کلید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رییس کلانتری 150 تهرانسر، صبح امروز با اشاره به دستگیری یک سارق منزل در محدوده بلوار گلها، گفت: در بازرسی های انجام شده از وسایل این متهم 40 عدد شاه کلید که در سرقت ها استفاده می کرد، کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرگزاری برنا ،سرهنگ حسین رضوانی، در این خصوص گفت: با شکایت های ارایه شده از سوی شهروندان ساکن محدوده بلوار گلها در خصوص سرقت از منازل، پرونده ای در کلانتری تشکیل و تیمی از ماموران این کلانتری برای شناسایی و دستگیری سارق وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی افزود: با بررسی سرنخ های موجود و مراجعه به سوابق سرقت های انجام شده و همچنین تحقیقات فنی و تخصصی در نهایت چهره و مشخصات سارق به دست آمد و این مساله تحقیقات را وارد مرحله ای تازه کرد.

سرهنگ رضوانی عنوان داشت: این اقدامات ادامه داشت تا این که شب گذشته ماموران گشت انتظامی موفق به شناسایی این متهم در یکی از خیابان های این محدوده شده و در یک تعقیب و گریز کوتاه وی را بازداشت کردند.

متهم سعی داشت در زمان دستگیری با ایجاد جو سازی و فریاد، خود را از دست ماموران رها کند اما به کلانتری منتقل و در بازجویی های انجام شده به جرایم خود مبنی بر سرقت از منزل شهروندان این محدوده اعتراف و در بازرسی بدنی انجام شده از وی نیز 40 عدد شاه کلید که از آنها برای سرقت منازل استفاده می کرد، کشف و ضبط شد.

همچنین تعدادی کابل برق، گوشی تلفن همراه و چهار عدد ساعت مچی نیز کشف و ضبط شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.