لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بازار ارز سرريز از دلار؛ حجم معاملات کاهش يافت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بازار ­­ارز در حالی هفته جاری را آغاز کرد که به گفته معامله گران، بازار با حجم زیادی از دلار مواجه شده، اما در عین حال حجم معاملات کم است.

arz0801به گزارش خبرگزاري صداوسيما؛­ هر چند بازار ارز در هفته گذشته شاهد تلاطمات ارزي بود و نرخ ها روند صعودي­ سپري­ مي کرد و حتي در ساعاتي نيز­ نرخ دلار به محدود 4600 تومان نيز افزايش يافت، اما با ورود بانک مرکزي به اين بازار و توزيع ارز بانکي، دوباره اين بازار به سمت آرامش و کاهش قيمت ها در حال حرکت است.
بانک مرکزي امروز­ براي تنظيم بازار ارز، دلار را با نرخ 4503­ تومان به بازار عرضه کرده اين در حالي است که بانک مرکزي 30 دي ماه سال جاري دلار مداخله اي را با نرخ 4485 عرضه مي کرد اما ميزان عرضه نسبت به روز جاري بسيار کمتر بوده است.
صراف‌هاي خيابان فردوسي مي‌گويند: بانک مرکزي هفته قبل که سير جديد افزايش قيمت‌ها در اين بازار آغاز شد ارز کمتري را توزيع کرده بود که همين موضوع موجب شد تا قيمت‌ها هر روز بيشتر از روز قبل شود.
بر همين اساس فعالان بازار علت اصلي افزايش قيمت در هفته گذشته را کمبود ارز در بازار مي‌دانند. هم اکنون نرخ دلار در بازار آزاد 4518 تومان است که نسبت به روز پنج شنبه 25 تومان ارزان شده است.
همچنين نرخ هر يورو نيز هم اکنون در بازار با افت سه توماني 5711 تومان در حال معامله است. نرخ هر پوند نيز با افت 68 توماني نيز به 6627 تومان رسيده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.