لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بازار آرام خودروهای داخلی+جدول قیمت ها

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 آن طور که فعالان بازار می‌گویند، در حال حاضر تندر-۹۰ E۲ پارس‌خودرو با قیمتی برابر با ۴۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود و تیبا نیز ۲۶ میلیون تومان قیمت دارد.

khodro0231rدر خانواده پراید نیز مدل ۱۱۱ قیمتی برابر با ۲۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دارد که این موضوع از تثبیت قیمت آن حکایت می‌کند. همچنین مدل ۱۳۱ نیز با تثبیتی که داشته، ۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رود.در حال حاضر اما پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمتی برابر با ۳۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود که این موضوع نشان از کاهش قیمت ۳۰۰ هزار تومانی این محصول طی هفته جاری دارد.

همچنین مدل صندوقدار آن نیز در حال حاضر ۳۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به فروش می‌رود و این موضوع از کاهش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی خودرو موردنظر حکایت دارد. از بازار پژو ۴۰۵ هم خبر می‌رسد این خودرو با توجه به تثبیت قیمتی که داشته، در حال حاضر ۳۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد و رانا هم ۳۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت دارد.در بین دیگر خودروهای داخلی اما سمند EF۷ کماکان ۳۲ میلیون تومان به فروش می‌رود و در قیمت سراتوی ۱۰۴ میلیون تومانی نیز تغییری حاصل نشده است. همچنین ساندرو نیز در حال حاضر قیمتی برابر با ۵۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان دارد که نشان می‌دهد این محصول ۲۰۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته است.از سوی دیگر اما برلیانس مدل H۳۳۰ نیز در حال حاضر ۵۷ میلیون تومان به فروش می‌رود و دنا نیز ۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.