لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بارندگی و برف در مازندران در اولین جمعه آذرماه

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: هوای مازندران امروز نسبتا سرد با بارش باران و برف پیش بینی می‌شود و این سامانه روز دوشنبه از استان خارج خواهد شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، احمد اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، وضعیت جوی مازندران از امروز جمعه سوم آذرماه، نسبتا سرد به تناوب با بارش باران و در اواخر روز همراه با بارش در ارتفاعات بیش از ۱۵۰۰ متر بصورت برف پیش بینی می‌شود.

وی افزود: هوای مازندران شنبه ۴ آذر سرد با بارش باران و در نیمه شرقی استان بارندگی شدید خواهد بود.

اسدی گفت: آسمان مازندران در این روز در ارتفاعات با ارتفاع بیش از ۱۰۰۰ متر بصورت برف و در کوهپایه‌ها با ارتفاع بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ متر بصورت مخلوط باران و برف پیش بینی می‌شود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران افزود: وضعیت جوی مازندران در روز یکشنبه ۵ آذرماه در غرب استان ابری و سرد همراه با بارش پراکنده بتدریج کاهش ابر و در مناطق مرکزی و شرقی استان نیز سرد، بارش باران از بعدازظهر بتدریج کاهش ابر همراه خواهد بود.

وی گفت: سامانه سرد بارشی و برف روز دوشنبه از آسمان مازندران خارج می‌شود و هوای استان صاف و آفتابی پیش بینی می‌شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.