لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بارش 80 سانتی متری برف در مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هواشناسی مازندران اعلام کرد که با گذشت کمتر از 24 ساعت از آغاز بارش برف در این استان ، ارتفاع برف در بعضی از مناطق کوهستانی به 80 سانتی متر رسیده است .

رئیس گروه پیش بینی و پیش آگاهی هواشناسی مازندران روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت که تا صبح امروز بیشترین میزان برف با 80 سانتی متر در ارتفاعات ' تمل ' واقع در شهرستان رامسر بر زمین نشسته است .
اصغر بسطامی افزود : همچنین در ارتفاعات 2 هزار متری ' دلیر ' واقع در مرزن آباد چالوس 65 سانتی متر برف بر زمین نشسته است و ارتفاع برف در بالای تونل کندوان و بلده نور هم به نیم متر رسیده است .
وی همچنین بیشترین میزان بارش باران در 48 ساعته گذشته را نیز مربوط به مناطق غرب استان مازندران اعلام کرد و گفت : دراین مدت رامسر با 47 میلی متر ، دشت ناز با 35 میلی متر ، نوشهر و ساری به ترتیب با 33 و 31 میلی متر بیشترین بارش باران را داشته اند .
بسطامی اضافه کرد : بیشترین بارش باران و برف چه در مناطق جلگه ای و ارتفاعات در مناطق غرب استان مازندران بود و بارش های خوبی در این مناطق شاهد بودیم .
*** تداوم بارش های برف و باران
رئیس گروه پیش بینی و پیش آگاهی هواشناسی مازندران همچنین با اشاره به استقرار هوای سرد و بارشی در استان ، گفت : بارش های برف و باران در مناطق جلگه ای و ارتفاعات استان تا 24 ساعت آینده نیز ادامه خواهد داشت .
هم اکنون بارش باران در بیشتر مناطق مازندران در حال باریدن است و بارش برف هم از عصر روز گذشته در مناطق کوهستانی تشدید شد .
دمای هوای شهر ساری مرکز استان مازندران هم اکنون پنج درجه بالای صفر است که پیش بینی می شود امشب در سردترین زمان به چهار2 درجه بالای صفر برسد .
هواشناسی مازندران پیش بینی کرده است که دمای هوا امشب در تمامی مناطق مازندران به زیر صفر می رود .

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.