لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بارش 30 سانتی متر برف در روستاهای کوهستانی آمل

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برفی که از عصر شنبه در مناطق کوهستانی شهرستان آمل آغاز شد ارتفاع آن تا اوایل امشب در بعضی روستاهای بخش لاریجان و امامزاده عبدالله به 30 سانتی متر رسیده است .

بخشدار لاریجان شنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت : بارش برف از عصر امروز تاکنون حدود 80 روستای این بخش کوهستانی را سفیدپوش کرده و با شدت نیز ادامه دارد.
رضا مقدم افزود : بارش برف در مناطق پایین دست بیش از پنج سانتی متر و در ارتفاعات این بخش کوهستانی تا 30سانتی متر بر زمین نشسته است.
وی با بیان اینکه راه تمامی روستاهای کوهستانی بخش لاریجان باز است و تردد در آنها جریان دارد ، گفت : البته همه دهیاران و ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای و پلیس راه و برق و ادارات مرتبط در این بخش تا روز سه شنبه در آماده باش کامل هستند.
بخشدار لاریجان افزود : در عین حال تیم های راهداری اداره راه و شهرسازی لاریجان اکنون در نقاط مختلف جاده هراز حضور دارند و مشغول نمک پاشی سطح جاده برای بازکردن آن هستند.
جاده هراز از شامگاه امروز به خاطر شدت گرفتن بارش برف و لغزندگی سطح جاده به خاطر کاهش دمای هوا تا اطلاع بعدی بسته شد.
مقدم در خصوص تامین سوخت زمستانی ساکنان بخش لاریجان هم گفت : خوشبختانه با ذخیره سازی مناسبی که پیش از فصل سرما شده ، سوخت نفت سفید و نفت گاز ساکنان این بخش تامین شده و هیچ کمبود و مشکلی از بابت این موضوع وجود ندارد.
بخش کوهستانی و ییلاقی لاریجان با بیش از80 روستا و بیش از 13 هزار نفر جمعیت در مسیر آمل به تهران در جاده هراز واقع شده است.
درهمین حال بخشدار امامزاده عبدالله آمل هم به خبرنگار ایرنا گفت که بارش برف بیش از 20 روستای مناطق کوهستانی و جنگلی این بخش را تاکنون سفید پوش کرده است.
یحیی عسگری پور از گردشگران و شهروندان درخواست کرد که به بهانه تماشای برف و اسکان در مناطق جنگلی در شرایط سردی هوا خودداری کنند تا مشکلات سال های گذشته در روزهای برفی مانند در راه ماندن برای آنها پیش نیاید.
شهرستان بیش از 405هزار نفری آمل دارای بیش از 360 روستا است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.