لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بارش برف و ترافیک سنگین در جاده‌های مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بارش ۱۶ ساعته برف، جاده های چالوس و هراز را سفید پوش و تردد خودرو‌ها را کند کرده است.

محسن هاشمی رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران جوان ،گفت: بارش برف که از ساعت ۴ صبح امروز در جاده چالوس آغاز شده بود و همچنان ادمه دارد سبب کند تردد خودرو‌ها شده است.
وی با بیان اینکه ترافیک در منطقه دزدبن سنگین، در محدوده پل زنگوله و هزارچم جاده چالوس نیمه سنگین است، افزود: راهداران در حال پاکسازی مسیر و ماموران پلیس راه نیز در حال هدایت خودرو‌ها هستند.

هاشمی افزود: بارش برف در ارتفاعات جاده هراز نیز ادامه دارد و در محدوده تونل امام زاده هاشم ترافیک از شمال به تهران سنگین است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران درباره وضعیت تردد خودرو‌ها در محور سوادکوه، نیز گفت: ترافیک درمحدوده کارسالار، تونل شیرگاه، طالع رودباراز شمال به جنوب سنگین و گردنه گدوک نیز مه آلود است.

وی با بیان اینکه رفت و آمد خودرو‌ها در جاده ساری به سمنان و محور‌های کناره عادی و روان است افزود: ارتفاعات جاده کیاسر مه آلود همراه با بارش خفیف برف گزارش شده است.

هاشمی گفت: با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر ادامه بارش برف تا روز دوشنبه ۹ بهمن ماه جاری همه راهداران در آماده باش کامل هستند.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های کوهستانی استان را دارند خواست علاوه بر تجهیز خودرو‌ها با وسایل گرمایشی زنجیر چرخ نیز همراه داشته باشند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.