لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بارش برف در پنج استان کشور

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف در محورهای پنج استان کشور خبرداد.

به گزارش برنا ، سرهنگ نادر رحمانی درتشریح آخرین وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک سراسر کشور حاکی از این است که هم‌اکنون در اکثرمحورهای استان آذربایجان شرقی شاهد بارش برف هستیم. بارش برف در محورهای سردشت - پیرانشهر در استان آذربایجان غربی، محورهای اردبیل - سراب، اردبیل - آستارا و اردبیل - خلخال در استان اردبیل، محور بانه - سقز در استان کردستان و دهانه شمالی تونل کندوان در محدوده پل زنگوله و دو راهی دیزین در محور کندوان نیز گزارش شده است.

وی با اشاره به محورهای بارانی اظهارکرد:‌گزارش‌ها حاکی از این است که در محورهای نور،کناره،آمل،بابلسر و کندوان در استان مازندران و  محور جاسک - میناب در استان هرمزگان باران در حال بارش است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اضافه کرد: در محور اردبیل-آستارا در استان اردبیل نیز مه گرفتگی همراه با کاهش دید گزارش شده که لازم است رانندگان حین رانندگی در این محور چراغ‌های مه‌شکن خود را روشن کنند.

رحمانی با بیان اینکه بستن زنجیرچرخ در محورهای برفی الزامی است، گفت: رانندگان در محورهای بارانی نیز لازم است که فاصله طولی استاندارد را رعایت کنند.

وی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور نیز گفت:‌ در باند جنوبی آزادراه کرج - قزوین در محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس ترافیک نیمه‌سنگین است و در دیگر محورهای مواصلاتی کشور مشکل ترافیکی وجود ندارد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا  با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ از رانندگان و مسافران خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی کشورو امدادرسانی به حوادث احتمالی با این شماره تماس بگیرند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.