لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بارش برف برخی از مدارس زنجان را تعطیل کرد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روابط عمومی و اداره اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش زنجان اعلام کرد: با توجه به بارش برف، یخبندان و سرمای هوا، مدارس ابتدایی نوبت صبح برخی از شهرستان ها در روز یکشنبه، 8 بهمن تعطیل اعلام شد.

به گزارش ایرنا، در اطلاعیه ای که از سوی این اداره کل شامگاه شنبه صادر شده، آمده است: بر اساس اعلام نظر کمیته مربوط به تعطیلی مدارس زنجان، مقاطع بتدایی تمامی شهرستان های زنجان به غیر از شهرستان طارم در شیفت صبح فردا یکشنبه تعطیل است.
این اطلاعیه می افزاید: در صورت تعطیلی مدارس شیفت بعد از ظهر، اطلاع رسانی ها از طریق رسانه های استان به اطلاع شهروندان خواهد رسید.
به گزارش ایرنا، وضعیت جوی این استان هم اکنون با کاهش محسوس دما بین 10 تا 15 درجه و بارش پراکنده برف و وزش باد در ارتفاعات همراه است.
گفتنی است، امسال این سومین تعطیلی مدارس به خاطر بارش برف است، نخستین تعطیلی مدارس برخی نواحی در استان، شنبه هفته قبل اتفاق افتاد و امروز شنبه نیز مدارس شیفت بعدازظهر ابهر و خرمدره در مقاطع ابتدایی تعطیل شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.