لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بارش برف برخی از مدارس استان سمنان را تعطیل کرد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: بارش شدید برف و کولاک برخی از مدارس شهرستان های مهدی شهر و سرخه در این استان را تعطیل کرده است.

محمدرضا جهان روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : به دلیل بارش برف و لغزندگی معابر مدارس تمامی مقاطع منطقه روستایی چاشم شهرستان مهدی شهر امروز در هر 2 نوبت صبح و عصر تعطیل است.
وی اظهارداشت : مدارس شهر شهمیرزاد و منطقه فولادمحله از توابع مهدی شهر با تاخیری یک ساعته آغاز می شود.
جهان خاطرنشان کرد : همچنین مدارس تمامی مقاطع روستاهای افتر در شهرستان سرخه هم تعطیل شده است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان با اشاره به ادامه بارش برف و باران در بسیاری از شهرستان های استان تصریح کرد: ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق می توانند متناسب با وضعیت بارش ها در خصوص تعطیلی کلاس های درس و یا برگزاری با تاخیر آن تصمیم گیری کنند.
هواشناسی روز شنبه هفته جاری در اطلاعیه ای نسبت به وقوع وزش باد شدید، بارش برف و کولاک در استان سمنان هشدار داده بود.
بارش برف و باران در برخی از شهرستانهای استان به ویژه در مناطق کوهستانی استان سمنان ادامه دارد.
استان سمنان هشت شهرستان و بیش از 120 هزار دانش آموز دارد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.