لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بارش برف باعث تعطیلی برخی از مدارس گلستان شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: در پی بارش برف، برودت هوا و یخبندان، برخی از مدارس استان گلستان در روز دوشنبه تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گلستان، محمدرضا وطنی، اظهار کرد: در پی بارش برف، برودت هوا و یخبندان، دوشنبه ( ۹ بهمن ماه)، برخی از مدارس استان گلستان تعطیل است.

 وی افزود: کلیه مدارس کوهستانی و صعب العبور استان گلستان در دو نوبت صبح، بعدازظهر و در تمام دوره های تحصیلی تعطیل خواهد بود.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: در شهرستان مراوه تپه علاوه بر تعطیلی مدارس کوهستانی، سایر مدارس در نوبت صبح و در تمامی دوره های تحصیلی تعطیل است.

وی تصریح کرد: فعالیت آموزشی کلیه مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی شهرهای استان، در روز دوشنبه از ساعت ۹ صبح آغاز می شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.