لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

بارش باران خفیف از امروز شنبه ۲۳ دی ماه در مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آسمان مازندران امروز شنبه ۲۳ دی ماه نیمه ابری گاهی افزایش ابر بویژه در غرب استان با بارش خفیف و پراکنده پیش بینی می‌ شود.

احمد اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،  گفت: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌ های هواشناسی، وضعیت جوی مازندران در  مناطق ساحلی و جلگه‌ ای امروز شنبه ۲۳ دی ماه نیمه ابری گاهی افزایش ابر به ویژه در غرب استان با بارش خفیف و پراکنده و در ارتفاعات صاف تا نیمه ابری پیش بینی می‌شود.

وی افزود: هوای مازندران یکشنبه ۲۴ دی در مناطق ساحلی و جلگه‌ ای نیمه ابری تا ابری بویژه در مناطق غربی و مرکزی استان همراه با بارش پراکنده و در ارتفاعات صاف تا نیمه ابری گاهی افزایش ابر خواهد بود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: آسمان مازندران دوشنبه وسه شنبه ۲۵ و ۲۶ دی بارش باران، کاهش دما، وزش باد و در ارتفاعات مه آلود با بارش برف پیش بینی می‌ شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.