لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

باد شدید و باران در راه مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هواشناسی مازندران از نفوذ 2 سامانه بارشی به همراه وزش باد شدید در هفته آینده به این استان خبر داد و گفت: سرعت وزش باد تا 80 کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.

بر اساس این گزارش ، سامانه نخست از اواخر یکشنبه 23 مهر وارد استان می شود و تا صبح دوشنبه ادامه خواهد داشت که پیامد آن بارش های رگباری به همراه وزش نسبتا شدید باد تا سرعت 50 کیلومتر برساعت خواهد بود.
سامانه دوم نیز از اواخر روز دوشنبه از غرب مازندران فعال می شود که رگبار باران ، رعد و برق و وزش باد شدید ولی موقتی را با سرعت حداکثر تا 80 کیلومتر بر ساعت در پی خواهد داشت.
گزارش هواشناسی مازندران همچنین حاکیست که با ورود این دو سامانه بارشی ، دمای هوای استان نیز به صورت محسوسی کاهش خواهد یافت .
این سامانه بارشی بر اساس پیش بینی هواشناسی مازندران تا اواخر روز سه شنبه در استان باقی خواهد ماند.
جدول پیش بینی هفته ای هواشناسی مازندران نیز نشان می دهد که ناپداری جوی استان که با بارش های پراکنده طی روزهای پنجشنبه و امروز جمعه همراه بود ، از اواخر امشب پایان می یابد و مازندرانی ها فردا شنبه هوای صاف تا نیمه ابری را همراه با افزایش نسبی دما تجربه خواهند کرد.
بر اساس این گزارش ، در 24 ساعت گذشته بیشترین میزان بارندگی در مازندران با 14 میلی متر در رامسر و نوشهر ثبت شده است .
دمای هوای مازندران نیز طی 48 ساعت گذشته کاهش محسوسی داشت به گونه ای که گرم ترین نقطه استان بندر امیرآباد با 22 و نیم درجه سانتی گراد بالای صفر گزارش شده است.
دمای هوای ساری مرکز استان مازندران شامگاه جمعه 20 درجه بالای صفر است در حالی که مردم آلاشت با دمای هوای 9 درجه بالای صفر ، سردترین نقطه استان را دارند.

منبع:ایرنا

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.