لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اي اف سي : تيم هاي عربستان و امارات بايد به قطر بروند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 کميته اجرايي کنفدراسيون فوتبال آسيا درخواست دو اتحاديه فوتبال امارات و عربستان براي برگزاري ديدارهاي تيم هاي باشگاهي اين دو کشور با تيم هاي قطري در ليگ قهرمانان آسيا به زمين بي طرف را نپذيرفت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ؛ در نشست اين کميته که امروز با حضور 14 عضو در مقر اي اف سي در کوالالامپور مالزي برگزار شد ، درخواست دو کشور امارات و عربستان با 3 راي موافق و يک ممتنع در برابر 11 راي مخالف رد شد.
فصل جديد ليگ قهرمانان آسيا از 12 فوريه آينده آغاز خواهد شد.
اين در حالي است که ترکي آل شيخ رئيس هيئت اعزامي عربستان ديروز در مصاحبه اي گفته بود مانعي براي بازي تيم هاي عربستاني در قطر نمي بيند.
وي گفت :«موافقيم که مسائل ورزشي را نبايد با سياست دخيل دانست و ما مانعي براي حضور در قطر نداريم.»

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.