لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اونس جهانی ۱۲۷۳ دلار معامله شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

طلا امروز مسیر قیمتی قابل پیش‌بینی را طی کرد چرا که سرمایه‌گذاران در انتظار انتشار نتایج نشست بانک مرکزی آمریکا، آمار فرصت‌های شغلی این کشور و اعلام رئیس بعدی فدرال رزرو هستند.

ONCE0520به گزارش فارس به نقل از رویترز، در میان تضعیف اندک ارزش دلار، طلا در معاملات امروز تقریبا قیمت ثابتی داشت اما این فلز گرانبها همچنان در مسیری قابل پیش‌بینی در حرکت بود چراکه سرمایه‌گذاران منتظر نشست بانک مرکزی آمریکا، آمار فرصت‌های شغلی این کشور و اعلام رئیس بعدی فدرال رزرو هستند.

ارزش دلار در برابر ین در واکنش به بحران سیاسی در کاخ سفید به کمترین رقم در 11 روز گذشته رسید.

بانک مرکزی آمریکا نشست دو روزه خود را امروز آغاز خواهد کرد و احتمالا دونالد ترامپ، جرمی پاول را فردا به عنوان رئیس این بانک منصوب خواهد کرد.

گفته می‌شود پاول سیاست‌های آرام‌تری به نسبت نامزد دیگر جان تیلور  دارد.

هر اونس طلا با 3.04 دلار کاهش 1273.25 دلار فروخته شد. طلا تاکنون در ماه اکتبر 0.3 درصد از ارزش خود را از دست داده است که دومین ماه متوالی کاهشی این فلز گران‌بها خواهد بود.

ناآرامی‌های سیاسی در کاتالونیا نیز در مرکز توجه برای طلا قرار دارد.

جفری هالری، تحلیلگر ارشد بازار گفت: «بازار در حال نفس گرفتن برای نیمه دوم هفته با آمارهای بسیار سنگین است.»

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.