لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اهدای یک دستگاه خودروی‌پژو ۲۰۶ صندوقدار به علیرضا کریمی +عکس

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در حاشیه رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز جایژه ویژه ای را برای علیرضا کریمی در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری برنا، فدراسیون کشتی واداره کل ورزش و جوانان استان البرز به پاس شکست علیرضا کریمی مقابل حریف روس برای روبرو نشدن با کشتی گیر اسراییلی در رقابت های قهرمانی زیر 23 سال جهان، یک دستگاه خودروی‌پژو ۲۰۶ به وی اهداخواهند کرد.

خودروی فوق در حال حاضر به سالن ۱۲ هزار نفری آزادی آورده شده و قرار است پس از برگزاری دیدار فینال بین تیم های ایزی پایپ کاشان و تایتان مرکوری آمریکا طی مراسمی ویژه به این کشتی گیر اهدا شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.