لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اهدای عضو مامور پلیس شهید پس از مرگ مغزی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اعضای بدن ستوان‌ دوم «روح‌الله میرزایی» مامور انتظامی استان فارس که در حین اعزام به ماموریت شهید، با اعلام رضایت خانواده‌اش اهدا شد.

به گزارش روزنامه شهروند:سردار احمد‌علی گودرزی، فرمانده انتظامی استان فارس در این‌باره گفت: «ساعت ۱۳روز هفدهم مهر براساس اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ١١٠ در خصوص وقوع یک واژگونی خودرو در جاده لارستان- جهرم، بلافاصله ماموران برای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام می‌شوند.
مأموران در محل مشاهده می‌کنند که یک دستگاه خودرو زانتیا به رانندگی ستوان دوم «روح‌الله میرزایی» از کارکنان قرارگاه صالحین فرماندهی انتظامی استان فارس به گاردریل کنار جاده برخورد کرده است که مصدوم توسط عوامل اورژانس به بیمارستان پیمانیه جهرم منتقل می‌شود. بر اثر شدت جراحات وارده ستوان دوم «روح‌الله میرزایی» روز سه‌شنبه در بیمارستان پیمانیه شهرستان جهرم جان باخت.»
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان این‌که ستوان دوم میرزایی برای انجام ماموریتی به جنوب استان اعزام شده بود، گفت: «خانواده مرحوم میرزایی با حضور در بیمارستان پیمانیه موافقت و رضایت خود را برای اهدای اعضای بدن این مامور دلاور نیروی انتظامی استان اعلام کردند.»
سردار گودرزی ضمن طلب مغفرت و آمرزش برای این مرحوم و صبر برای خانواده وی گفت: «اهدای اعضای بدن این مامور ناجا نشان‌دهنده روحیه ایثار و فداکاری ماموران نیروی انتظامی است که پس از مرگ نیز خیر آنها به مردم می‌رسد. مرحوم ستوان دوم «روح‌الله میرزایی» از کارکنان دلاور و شجاع بود که در چند عملیات دیگر مورد اصابت گلوله اشرار مسلح قرار گرفته و به درجه جانبازی نیز نايل شده بود.»

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.