لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

انسداد مجدد محورهای فیروزکوه و هراز

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در حال حاضر محورهای هراز و فیروزکوه به علت بارش شدید برف و احتمال ریزش بهمن مسدود است؛ بار ترافیکی در محورهای مسدود نیز سنگین و مسیر در حال تخلیه است.

به گزارش خبرگزاری فارس، بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک در برخی از جاده‌های کشور روان و در تعدادی جاده‌ها سنگین گزارش شده است.

امروز آزادراه‌های کرج ـ تهران، تهران ـ کرج، کرج ـ قزوین، قزوین ـ کرج، پاکدشت ـ تهران، ساوه ـ تهران و تهران ـ‌ پاکدشت پرترددترین جاده‌های کشور هستند. بیشترین تردد در ۲۴ ساعت گذشته در آزادراه کرج ـ تهران با ۱۳۹ هزار و ۶۴۰ دستگاه وسیله نقلیه و در آزادراه تهران ـ کرج ۱۲۵ هزار و ۶۴۸ دستگاه وسیله نقلیه رخ داد.

بنابر این گزارش در حال حاضر محور فیروزکوه و محور هراز به‌علت بارش سنگین برف و کولاک تا اطلاع بعدی مسدود است.

در حال حاضر بار ترافیکی در محورهای مسدود سنگین و مسیر در حال تخلیه است.

هم‌اکنون در برخی از محورهای استان‌های اصفهان، البرز،‌تهران، قزوین، قم، لرستان، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی و شمالی بارش برف و در برخی محورهای استان گیلان و همچنین استان‌های مازندران و گلستان بارش برف و باران ادامه دارد.

مسافران محورهای سردسیر حتماً خودروی خود را زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی مجهز کنند و از تکمیل ظرفیت مخزن سوخت خودرو و سلامت بخاری خودرو اطمینان حاصل کنند.

هم‌اکنون برخی دیگر از محورها نظیر قزوین ـ همدان، تهران ـ قم، محور قدیم قم ـ تهران و محورهای غیرشریانی نظیر شمشک ـ دیزین، اولنگ ـ شاهرود، گنج‌نامه ـ تویسرکان، پونل ـ خلخال، سی‌سخت ـ سمیرم و طارم ـ زنجان به‌علت نبود ایمنی کافی مسدود است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.