لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

انتقاد شدید داریوش ارجمند از علیرضا بیرانوند

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

داریوش ارجمند؛ بازیگر نقشی ماندگار در فیلم «ناخدا خورشید» به شدت نسبت به فضای حاکم در فوتبال باشگاهی ایران و رفتارهای ناهنجار فوتبالیست های ایرانی گلایه کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدرانیوز؛ نوک پیکان انتقادات بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون که از مشتریان قدیمی فوتبال است به سوی «علیرضا بیرانوند» نشانه رفته است. داریوش ارجمند به روزنامه خراسان گفت: «وقتی بازیکنان ما از ۲۳-۲۲ سالگی وارد فوتبال حرفه ای می شوند، نمی توانیم بگوییم فوتبال این کار را با بازیکنان ما کرده است، بلکه این اتفاقات ریشه در تربیت آن ها دارد. شما رفتار بچه های تیم ملی جوانان را در جام جهانی جوانان ببینید. چقدر منطقی بود. می دانید چرا؟ چون آن ها در سن تربیت پذیری هستند. روی آن ها کار شده که باید چطور رفتار کنند. اما بازیکنان لیگ برتری امروز ما یکهو از بیست و چند سالگی وارد فوتبال می شوند.»

«تربیت و خانواده»؛ این مهم ترین حرف آقای هنرپیشه است. داریوش ارجمند به تندی علیه دروازه بان ملی پوش قرمزها صحبت می کند: «به نظر من، به او یاد نداده اند که مردم محترمند. حالا چه موافق باشند، چه مخالف. این چیزی نیست که فدراسیون و کمیته اخلاق بتوانند درستش کنند. شما کی چنین رفتاری از حسین کلانی ها دیدید؟ می دانید چرا؟ چون آن موقع خانواده وضعیت اش با الان فرق داشت. الان جوان ها به جای همنشینی با بزرگ ترها، مدام سرشان توی گوشی است. مغزشان پُر است از محتوایی که هیچ ارزشی هم ندارد.»

بازیگر نقش «مالک اشتر» در سریال «امام علی(ع) در ادامه گفت: «هر چه هم جریمه می کنند درست نمی شود. چون از قدیم گفتند نرود میخ آهنین در سنگ. وقتی ورزشکار ما می داند قلیان کشیدن برایش بد است ولی باز می کشد چه کار می توان کرد؟ بازیکن فوتبال ما وقتی یکهو از شهرستان می آید به یکی از دو تیم بزرگ پایتخت و با بازیگر زنی که آرزو داشته او را ببیند رفیق می شود، معلوم است خودش را گم می کند و دیگر به فکر فوتبال و ارزش و اهمیت جایگاهش نیست.» ارجمند در پایان صحبت هایش می گوید: «امیدی به این فوتبال نیست. مگر این که بتوانیم مدرسه فوتبال واقعی زیر نظر فدراسیون داشته باشیم. مدرسه فوتبالی که بتواند از همان کودکی بازیکنانی تربیت کند که در کنار فوتبال حرفه ای، اخلاق و رفتار حرفه ای را هم یاد بگیرند.»

لازم به ذکر است علیرضا بیرانوند با مصاحبه‌ ای که بعد از دیدار با «سایپا» در هفته یازدهم لیگ برتر انجام داد و حرکاتی که با نشان دادن علامت سکوت در واکنش به شعار هواداران پرسپولیس در دیدار مقابل «پدیده» داشت، مورد انتقاد و حملات بسیاری از هواداران در روزهای اخیر مواجه شد و جایگاهش در نزد قرمزپوشان پایتخت به شدت متزلزل شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.