لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون سراسری ۹۶ از فردا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور: انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظریفت و همچنین کدرشته محل‌های جدید آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از فردا آغاز می‌شود.

حسین توکلی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما افزود: داوطلبان می‌توانند تا شنبه ۱۱ آذر با مراجعه به سایت اینترنتی www.sanjesh.org برای انتخاب و ثبت کدرشته محل‌های انتخابی اقدام کنند.

وی گفت: اطلاعیه سازمان سنجش حاوی شرایط، ضوابط و کدرشته محل‌های تحصیلی دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، مجازی، پردیس‌های فرهنگیان، پردیس‌های خودگردان و ظرفیت‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی نیز در این سایت اینترنتی منتشر شده است.

توکلی افزود: در این مرحله ۱۳ هزار و ۷۰۷ نفر در ۱۳۵۹ کدرشته محل پذیرش خواهند شد.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.