لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

الزامی بودن استفاده از زنجیر چرخ در محورهای ارتباطی غرب استان تهران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران با توجه به شروع فصل سرما و بارش برف، بر الزامی بودن استفاده از زنجیر چرخ در محورهای ارتباطی غرب استان تهران تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا تهران ، در پی کسب اطلاع از افزایش کولاک و سرمای مسیرهای منتهی به تهران در محورهای ارتباطی غرب استان، روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران اعلام کرد براساس توصیه مدیریت بحران استان، مأموران راهور و نیروهای امدادی بر الزامی بودن استفاده از زنجیر چرخ در حین حرکت خودروها در محورهای ارتباطی یادشده تأکید و نظارت و کنترل داشته باشند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.