لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

افزایش دمای هوا در مازندران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

هوای مازندران امروز ۱۴ آبان به مدت ۵ روز بطور نسبی ۲ تا ۴ درجه افزایش می‌یابد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،اسدی معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، وضعیت جوی استان مازندران ازامروز تا چهارشنبه ۱۷ آبان با صاف تا نیمه ابری با احتمال مه صبحگاهی و با افزایش ۲ تا ۴ درجه‌ای دما پیش بینی می‌شود.

وی افزود: آسمان مازندران در روز اربعین حسینی پنجشنبه ۱۸ آبان صاف تا نیمه ابری و ازبعدازظهربتدریج ابری با وزش باد و بارندگی همراه خواهد بود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: وضعیت جوی مازندران جمعه ۱۹ آبان ابری و خنک گاهی با بارندگی پیش بینی می‌شود.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.