لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

افراد چاپلوس و منحرف احمدی‌نژاد را به کج‌راهه بردند!

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

علی یوسف‌پور در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به سابقه آشنایی اش با احمدی‌نژاد از سال۵۳ تاکنون گفت: یک عده افراد چاپلوس، متملق و منحرف دور احمدی نژاد را گرفتند و او را به کج‌راهه بردند.

علی یوسف‌پور سرپرست وزارت رفاه و تأمین اجتماعی دولت نهم و عضو هیئت مدیره شستا در دوره احمدی نژاد در گفت وگو باخبرگزاری تسنیم، با اعلام حمایت از نامه 43 نفر از معاونان و وزرای دولت احمدی نژاد درباره رفتارهای این روزهای وی گفت: اگر بخواهیم منصفانه نگاه کنیم آقای احمدی نژاد در دولت اولش خدمات بزرگی انجام داد اما از اواخر دولت اول یک حس غرور و خود بزرگ‌بینی به وی دست داد و یک عده افراد چاپلوس، متملق و منحرف دور احمدی نژاد را گرفتند و او را به کج‌راهه بردند.

وی افزود: بسیاری از افراد مصلح و نصیحت‌کار سراغ وی رفتند و او را نصیحت کردند اما غرور کاذب احمدی نژاد موجب عدم پذیرش این حرف‌ها شد. در دولت دوم انسان‌های دلسوز و انقلابی کنار گذاشته شدند و افرادی ضعیف روی کار آمدند که با خط رهبری  و انقلاب زاویه داشتند. این انحراف ادامه یافت و تشدید شد. حضرت امام می‌فرمایند "اگر من طلبه هم از اسلام منحرف بشوم مردم من را کنار می‌گذارند" آقای احمدی‌نژاد کارهایش به هیچ وجه مورد تایید دلسوزان انقلاب نیست.

یوسف‌پور در پاسخ به این پرسش که آیا در سال‌های اخیر دیداری با احمدی‌نژاد داشته یا خیر، اظهار داشت: من سه سال پیش به دیدن وی رفتم. من از سال 53 احمدی‌نژاد را در دوره دانشگاه می‌شناختم و از آن زمان در جاهای مختلف باهم بودیم. من به وی پیشنهاد دادم در دوره دوازدهم کاندیدا نشود و یک انسان مقبول و مورد اجماع را انتخاب کند. ابتدا هم پذیرفت و وقتی بحث مصادیق پیش‌ آمد گفتم بعدا توافق می‌کنیم اما یک سال بعد زیر حرفش زد و حتی حرف  رهبر معظم انقلاب هم گوش نکرد. احمدی‌نژاد متأسفانه در حال از بین بردن زحماتش هست و خودش را به وادی نامشخصی می‌کشاند.

عضو هیئت مدیره شستا و معاون وزیر نیرو در امور حقوقی، مجلس و پشتیبانی در دولت احمدی‌نژاد درباره ادعای حامیان احمدی‌نژاد مبنی بر سیاسی بودن اتهامات بقایی، تصریح کرد: آنچه مشخص است در سه سال آخر دولت وی خیلی مراکز کارها رها شده بود. مثلا در شستا که من 5 سال عضو هیئت مدیره بودم در عرض یک سال چندین نفر را تغییر دادند و در این تحولات خسارت بسیاری به شرکت وارد شد. یک نمونه آن مرتضوی را آوردند و یا معاون اول وی که الان در زندان است دخالت‌های بیجا در شستا می‌کرد که ما جلوی این دخالت‌ها ایستادیم و به همین خاطر برکنار شدیم.

وی افزود: تأمین اجتماعی حقوق یک عده کارگر و بازنشسته است و دخالت در اموال این اشخاص موجب انتقام خداوند می‌شود. دولت اینقدر رها بود که خودبخود کم‌کاری منجر به تخلفات شد. اینها از رئیس‌جمهور قبلی برزیل یاد بگیرند که در دادگاه محکوم شد و خودش را تسلیم کرد.

سرپرست وزارت رفاه و تأمین اجتماعی دولت نهم خاطرنشان کرد: احمدی‌نژاد آدم‌هایی که سی چهل سال با وی رفیق بودند و اثبات کردند برای انقلاب زحمت کشیدند را کنار گذاشت و یک مشت انسان‌هایی که معلوم نیست از کجا خط می‌گیرند و سابقه مشخصی ندارند انتخاب کرده و در دامن آنها افتاده است.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.