لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

افت فشار خانم 38 ساله در کوه های «درکه»

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از افت فشار و بد حالی خانم ۳۸ ساله در مسیر کوهپیمایی «درکه» خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید جلال ملکی ظهر جمعه اظهار داشت: حوالی ظهر امروز در تماس هم وطنان با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اعلام شد، که یک خانم جوان در مسیر کوهپیمایی «درکه» بد حال شده و نیاز به کمک دارد، این بار آتش نشانان از ایستگاه شماره ۶۴ «ولنجک» به محل اعزام شدند.

وی با تشریح حادثه گفت: یک خانم ۳۸ ساله دچار ضعف و بد حالی شده و با افت فشار در هوای سرد کوه های شمالی شمال تهران حال بدی پیدا کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اظهار داشت: آتش نشانان این کوهنورد را با استفاده از برانکارد به ارتفاعات پایین تر و میدان درکه منتقل کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند تا اقدامات درمانی و معاینات اولیه بر روی وی صورت بگیرد، خوشبختانه حال این کوهنورد بهتر شده و با همراه خود محل را درک می کنند.

ملکی اظهار داشت: از کوهنوردان تقاضا دارم که تنها به کوه نرفته و در مسیرهای شناخته شده حرکت کنند. و در مسیرهایی به کوهنوردی بپردازند که تلفن همراه آن ها در دسترس باشد تا با وقوع حادثه با سازمان آتش نشانی تماس بگیرند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.