لینک خبری

با درود خدمت شما دوستان گرامی . وب سایت جدید صدرا نیوز به صورت کامل اپ شده است و اگر مشکلی در این رابطه دیدید می توانید با مدیریت تماس بگیرید.

اخبار ویژه

اعمال محدودیت های امنیتی در پایتخت کذب محض است

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرپرست معاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران گفت:شایعات منتشره در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مبنی بر اعمال محدودیت های امنیتی و تردد در سطح شهر تهران، کذب محض است و صحت ندارد.

محسن نسج همدانی عصر شنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: اخبار نقل شده در مورد اعمال محدودیت برای تردد در سطح شهر تهران از سوی شورای عالی امنیت، به هیچ عنوان صحت نداشته و تکذیب می شود.
اخباری در فضای مجازی و برخی شبکه های اجتماعی مبنی بر اینکه شورای امنیت از ساعت 20 امشب قانون منع عبور و مرور را تصویب کرده، منتشر کردند.

درباره ما

صدرا نیوز یک وب سایت خبری مستقل بوده که وابستگی به هیچ جریان سیاسی نداشته و وفق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. . این وب سایت در سال 1391 فعالیت رسمی خودش را شروع کرده و سعی نموده در این مدت مستند ترین اخبار از معتبر ترین منابع موجود را دروب سایت نقل کند و گسترش دهد. این وب سایت به وسیله وب سایت سئو و بهینه سازان وب ایران برنامه نویسی گشته و پشتیبانی می گردد.